Сегодня:
Карта сайта Контакти Головна
 

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ У ВІЛЬХОВЕЦЬКІЙ ОТГ

АРХІВ НОВИН

Травень 2019 (50)
Квітень 2019 (65)
Березень 2019 (39)
Лютий 2019 (45)
Січень 2019 (31)
Грудень 2018 (43)

Авторизація

Календар

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Запрошуємо

Запрошуємо

Запрошуємо

АвторАвтор: admin | ДатаДата: 4-02-2013, 11:44
Ганичівська ДШМ


Ганичівська дитяча школа мистецтв


Шлях до вершин майстерності в мистецтві починається з двох речей: із закладеної природою обдарованості дитини та з любові і педагогічної вправності і тактовності вчителя, який відкриває перед нею двері у безмежний всесвіт творчості. У маленької людини є потреба і готовність йти нелегкою дорогою пізнання, а мудрість і хист наставника – це дороговказ, який зміцнює в душі майбутнього майстра віру в себе і своє покликання, прибираючи з його стежок зайві терни.
Існують учбові заклади, сама назва яких налаштовує на небуденну хвилю. До них відноситься і Ганичівська дитяча школа мистецтв. Вже більше двадцяти років в її стінах педагоги вирощують юні таланти, тут відбувається таїнство пізнання глибин музики ,образотворчого мистецтва та хореографії.
Ганичівська дитяча школа мистецтв була створена з метою збереження традиційних народних ремесел у 1992 р. за Розпорядженням Представника Президента України у Закарпатській області п. Країло М.І. №151 від 23.06.1992р. та Наказом Міністерства культури України №247 від 2.11.1992р. з контингентом у 80 учнів за профілями по гончарству, ткацтву та навчанню гри на музичних інструментах (фортепіано, баян, акордеон).. На початок роботи школи в ній діяли такі відділи: фортепіанний, народний, відділ ткацтва, гончарство. Для роботи школи було виділено окремі приміщення сільського будинку культури. Першим директором школи мистецтв була Куцин Тетяна Іванівна. З 1997р. по теперішній час школу очолює Прийдун Олег Миколайович.
Ганичівська ДШМ


Ганичівська дитяча школа мистецтв знаходиться у підпорядкуванні відділу культури Тячівської РДА.
У 1996 році за Рішенням Ганичівської сільської ради від 10.12.1996р. для школи було передано у тимчасове користування старе приміщення дитячого яслі-саду. На даний час у школі працює 12 викладачів по таким спеціальностям: фортепіано, баян, акордеон, гітара, образотворче мистецтво, хореографія, навчається 123 учнів.
За 21 рік існування школи початкову мистецьку освіту здобули 180 учнів. Частина із них стали студентами музичного училища та коледжу культури і мистецтв. Тільки за останні п’ять років студентами мистецьких закладів стало семеро випускників школи мистецтв.
ФОРТЕПІАННИЙ ВІДДІЛ


Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

На фортепіанному відділі працює три викладачі: Прийдун Віра Карлівна,
Цірик Мар’яна Миколаївна та ПопАсмікСержиківна. На відділі навчається 41дитина. Учні відділу під керівництвом своїх викладачів є активними учасниками конкурсів індивідуальних виконавців різних рівнів. Окремі з них є призерами цих конкурсів, зокрема: Томашко Ірина – ІІ місце на кущовому конкурсі індивідуальних виконавців учнів молодших класів 2013р. викл. Прийдун В.К.; Аннишинець Олеся – ІІІ місце на кущовому конкурсі індивідуальних виконавців учнів молодших класів 2011р. викл. Прийдун В.К.; Перегиня Наталія – ІІІ місце на кущовому конкурсі індивідуальних виконавців учнів старших класів 2010р. викл. Цірик М.М. Викладачі відділу підвищують свою кваліфікацію методом проведення відкритих уроків. Так у 2012р. викл. Поп А.С. провела шкільний відкритий урок на тему «Робота над поліфонічними творами у учнів молодших класів».

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ


ВІДДІЛ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВГаничівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ


Відділ народних інструментів включає у свою роботу навчання на таких інструмента: баян, акордеон, гітара. Навчається 34 дітей.На відділі працює четверо викладачів: Драгун Світлана Іванівна – завідуюча відділом народних інструментів, викладач по класу баяну та акордеону; Тяско Оксана Іванівна – викладач по класу гітари, Омельяненко Надія Василівна – викладач по класу баяну та акордеону, Калинич Василь Михайлович – викладач по класу баяну, член Спілки композиторів України.
За час роботи відділу випускники нашої школи стали його викладачами: Омельяненко Н.В., Драгун С.І., Тяско О.І.
Учні відділу є активними учасниками конкурсів індивідуальних виконавців різних рівнів. Більшість учнів є призерами як кущових так і обласних конкурсів. Зокрема: ФераАнета - 1 місце ІІ туру конкурсу індивідуальних виконавців учнів старших класів, 3 місце ІІІ туру конкурсу індивідуальних виконавців учнів старших класів 2012р. викл. Драгун С.І.; Плиска Андрій – 2 місце ІІ туру конкурсу індивідуальних виконавців учнів старших класів 2012р. та учасник ІІІ туру конкурсу індивідуальних виконавців учнів старших класів 2012р. викл. Тяско О.І.; Токар Ганна – 2 місце ІІ туру конкурсу індивідуальних виконавців учнів молодших класів 2010р. викл. Драгун С.І.
Під керівництвом викладачів Тяско О.І. та Драгун С.І. на відділі працюють два ансамблі народних інструментів – квартет гітаристів та тріо баяністів. Ці два колективи були учасниками ІV обласного конкурсу учнівських ансамблів та оркестрів. Квартет гітаристів – 2 місце І туру ІV обласного конкурсу учнівських ансамблів та оркестрів та учасники ІІ туру ІV обласного конкурсу учнівських ансамблів та оркестрів; тріо баяністів – 3 місце І туру ІV обласного конкурсу учнівських ансамблів та оркестрів.

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ
ВІДДІЛ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Відділ образотворчого мистецтва охоплює талановитих дітей, які вивчають рисунок, живопис, композицію,ліпку, народно-прикладне мистецтво та історію мистецтв.
Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ


На відділі працюють два викладачі: Погоріляк Валерій Іванович та Цубера Мар’яна Юріївна. Навчається 28 дітей. Завдяки творчому підходу викладачів до роботи і організацією шкільних виставок відділ завжди поповнюється новими учнями. Учні відділу та їхні роботи приймають активну участь у різноманітних виставках та конкурсах організованих як відділом культури Тячівської РДА так і Управлінням культури у Закарпатській області, зокрема: конкурс «Легенди Карпат» - учні під керівництвом викл. Погоріляка В.І. неодноразово були відмічені грамотами та подяками відділу культури, а їхні роботи були відібрані на обласний рівень конкурсу. Вихованці відділу також приймають активну участь у художніх виставках приурочених знаменним датам та різним святам: «Різдвяний малюнок», «Писанка-мальованка», виставка приурочена Шевченківським дням, конкурс «Малюнок на асфальті» до Дня художника.

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ


Народна кераміка — старовинний здобуток культури, який був одним з поширених способів використання природних багатств. Багатовіковий досвід перетворення сирого матеріалу у вжиткові і художні речі передавався з покоління в покоління. В гончарних виробах, створених руками окремих майстрів, втілені і відображені уподобання народу. Вивчати історію та технологію створення художньої кераміки потрібно зі школи. Адже такий вид художньої кераміки, як мала пластика, типологічна група - іграшка, дозволяє опановувати техніку ліплення з глини, знайомити з цим видом мистецтва школярів. В цілому художня кераміка виступає одним із важливих засобів вивчення народних традицій декоративно-прикладного мистецтва. Керамічна іграшка проста, лаконічна за формою, зрозуміла дітям і, безперечно доступна для виготовлення учнями у шкільних умовах. Саме тому, ознайомлення учнів з художньою керамікою та розвиток вмінь створювати керамічні вироби розширює діапазон пізнання, розвиває творчу активність, спонукає до подальшої образотворчої діяльності.
В рамках ознайомлення дітей з художньою керамікою 31 березня 2016р.в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений майстер-клас з учнями молодших класів по виробленню окремих виробів із глини. Цей захід провела викладач по класу образотворчого мистецтва та кераміки Ганичівської дитячої школи мистецтв - Ташко М.Ю.

Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ
ВІДДІЛ ХОРЕОГРАФІІ

У наш час великою популярністю серед дітей та батьків користується хореографічне мистецтво. Танець – це політ думки, виражений у рухові тіла, нерозривно пов’язаний з мелодією і ритмом власного серця, плавністю рухів, яскравими костюмами.На відділі хореографі діти пізнають основи бального, сучасного та народно-сценічного танцю.
Викладачем по класу хореографі працює викладач Антонюк Надія Петрівна.
Ганичівська ДШМ

Вона зуміли сформувати з учнів школи творчий та амбітний колектив, який користується великим успіхом на концертах. Відділ порівняно з іншими відділами в школі є ще досить молодим, тому що відкритий тільки у 2008р. тому і досягнень у конкурсах хореографічного мистецтва ще не досягнуто. Але учні відділу завжди є бажаними на концертах, організованих відділом культури Тячівської РДА: «Весняний полонинський хід» с.Дубове, день села Ганичі, День захисту дітей, День міста Тячів, творчий звіт Тячівщини.
Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Колектив викладачів та учнів дитячої школи мистецтв на високому професійному рівні проводять культурно-просвітницьку та концертну діяльність. У школі відбуваються вечори музики, тематичні концерти, звіти відділів, виставки, районні культурно-мистецькі заходи. Для викладачів – це постійне зростання виконавської майстерності, для учнів та дітей – стимул досягнення кращих результатів.


Відкритий урок по хореографії.

На базі Ганичівської дитячої школи мистецтв 10 лютого 2014 року проведено районний відкритий урок на тему « Народно-сценічний танець – важлива роль у естетичному вихованні учнів відділу хореографії ». Урок провела викладач школи Антонюк Надія Петрівна з учнями шостого класу відділу хореографії, концертмейстер –Тяско Оксана Іванівна. На відкритому уроці були присутні викладачі-хореографи дитячих шкіл мистецтв, директори шкіл мистецтв, провідний методист РМЦ – Сасин О.І.

Ганичівська ДШМ


Урок розпочався з невеличкого вступу викл. Антонюк Н.П., яка розповіла про велику роль хореографічного мистецтва у естетичному вихованні учнів відділу хореографії після чого і відбувся урок

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ


Вихованці хореографічного відділу виконали всі вправи і завдання на відмінно.
В обговоренні уроку взяли активну участь всі присутні викладачі-хореографи, директори та методист РМЦ – Сасин О.І. Урок викладача Антонюк Н.П. на думку присутніх проведений на високому професійному рівні.

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ

Ганичівська ДШМ


Гітара – один з найпоширеніших інструментів. Будь-який вокально-інструментальний ансамбль починається з гітари. Туристи, вирушаючи в похід, не забувають захопити гітару: під неї так добре співається увечері біля багаття! Гітара звучить вдома та на естраді і в концертній залі.
Гітара – наймасовіший музичний інструмент. Людей, що грають на гітарі, хоча б на рівні декількох акордів, набагато більше, ніж тих, що грають на інших інструментах. І напевно, ще більше, ніж тих, хто б хотів навчитись грати на ній. Було багато сказано про історію, будову та різновиди гітари, але вернемося до звичайної гітари і скажемо ще про одну найціннішу якість – вона може бути найінтимнішим з музичних інструментів. Хтось відмітив, що любий інший інструмент порушує тишу, а гітара її створює.
Згідно плану організаційної та методичної роботи викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів ( шкіл естетичного виховання) області на 2014-2015 навчальний рік 22 жовтня 2014р. на базі Тячівської ДШМ проведений обласний методичний семінар відділу народних інструментів на тему:« Вірна постановка ігрового апарату, як головний фактор успішного технічного зростання учня-початківця» для шкіл Рахівського, Виноградівського, Міжгірського, Хустського районів.
По класу гітари урок підготовили дві школи мистецтв району: Дубівська ДШМ та Ганичівська ДШМ.
Методичну доповідь на задану тему підготував та провів викл.Дубівської ДШМ Мустяце Т.С.

Ганичівська ДШМ


Відповідно, другу практичну частину відкритого уроку провела викладач Ганичівської ДШМ Тяско О.І. з учнем 1кл. школи – Драгун Артуром .
Як підсумок проведеного уроку для присутніх учнень 6кл. Прийдун К. виконав два твори : К.Каркассі – етюд та Г.Альберт – соната.

Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Під час обговорення уроку присутні викладачі відмітили високий рівень підготовки методичної доповіді та практичного заняття. Урок проведений на високому професійному рівні.

Ганичівська ДШМФортепіанний відділ

За планом організаційної та методичної роботи викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів ( шкіл естетичного виховання) Закарпатської області на 2014/2015 навчальний рік на базі Тячівської ДШМ відбувся методичний обласний семінар на тему:
«Робота над художнім образом в творах класиків української композиторської школи». Тему семінару опрацьовували всі викладачі фортепіанного відділу Ганичівської ДШМ, Буштинської ДШМ та Нересницької ДШМ. На обласного семінарі була присутня викладач Ужгородського музичного училища ім.Д.Задора завідуюча фортепіанним відділом Сокач М.Е.
Ганичівську ДШМ на обласному семінарі представляли: Аннишинець Олеся 7кл. – викл.Прийдун В.К., Бердар Ольга 5кл., Коваленко Дениса 3кл. – викл. Цірик М.М. та Біланич Аміна 6кл. – викл. Поп А.С.
Викладачі та учні школи з великою відповідальністю віднеслися до проведення обласного семінару за що і отримали позитивні відгуки від представника музичного училища Сокач М.Е. та присутніх викладачів-піаністів з інших шкіл мистецтв району.

Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ
ПОСВЯТА У ЮНІ МУЗИКАНТИ

Музика є одним з найбагатших і дієвих засобів естетичного виховання, вона володіє великою силою емоційного впливу, виховує почуття людини, формує смаки. Музика ж має можливість впливати на дитину на самих ранніх етапах. В дивовижній країні Мистецтв багато цікавого та загадкового.
Розпочати опановувати високе мистецтво музики, образотворчого мистецтва, хореографії у Ганичівській дитячій школі мистецтв у
2014-2015 н.р. мають змогу 34 першокласники, а саме: фортепіано – 4 учні, народні інструменти – 8 учнів, скрипка – 2 учні, образотворче мистецтво – 8 учнів, хореографія – 12 учнів.
21 грудня 2014р. в залі школи відбулася урочиста посвята у юні музиканти Ганичівської ДШМ.

Ганичівська ДШМ


Свято відбулося з піснями, віршами, загадками, корисними порадами від дирекції школи, викладачів, учнів старших класів. Концертна програма була побудована на музичних номерах у виконанні юних першокласників, які продемонстрували свої навики гри на музичних інструментах за короткий період навчання. Виставку юних художників можна було переглянути у класі образотворчого мистецтва. На завершення свята викладачами школи були вручені першокласникам пам’ятні медалі «Юний музикант Ганичівської ДШМ».

Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Посвята у «Юні музиканти», «Юні художники», «Юні хореографи».

Музична школа — це цілий світ багатьох цікавинок, чарівна країна величного мистецтва музики, в якій знайдеться місце для всієї малечі, яка цього року прийшла до школи. 37 дотепних, розумних, веселих першокласників 22 листопада 2015р. посвячували в «Юні музиканти», «Юні художники», «Юні хореографи». Ганичівська дитяча школа мистецтв має свої традиції, свій календар подій, які міцно увійшли у широку практику діяльності, та стали яскравими сторінками шкільного життя. Один з найпопулярніших заходів –посвячення першокласників в юних членів сім’ї під назвою школа мистецтв. Учні молодших класів подарували всім присутнім свято справжньої живої музики, створили всім гарний настрій. Порадувало ставлення батьків та їх розуміння того, що дитячі роки найважливіші в житті людини, і як вони пройдуть, залежить від нас з Вами.
Після привітання та напутніх слів директора школи першокласники отримали пам'ятні медалі та дали обіцянку з любов'ю ставитися до нашої школи мистецтв, зберігати її традиції і своїми успіхами поповнювати скарбничку перемог.

Ганичівська ДШМ


Творчий звіт Ганичівської дитячої школи мистецтв

28 травня 2016р.в малому залі будинку культури с.Ганичі пройшов черговий творчий звіт учнів та викладачів школи мистецтв.
Перед початком концертної програми виступив директор школи О.М.Прийдун, який ознайомив присутніх батьків та гостей школи з черговими досягненнями учнів у конкурсах виконавської майстерності різних рівнів. Призери були нагороджені грамотами відділу культури Тячівської РДА, а активним учасникам концерту оголошені подяки від дирекції Ганичівської ДШМ.
Під час святкової концертної програми учні продемонстрували свої кращі номери. Хореографічні колективи дарували мистецтво танцю, глядачів чарували звуки баяну, гітари, надихало поважне фортепіано, бентежив душу ліричний спів.
Найбільшою перевагою концерту стала різножанровість номерів та широкий спектр репертуару. Відчувалася робота викладачів та великий творчий потенціал учнів.
У фойє будинку культури були представлені кращі роботи учнів відділу образотворчого мистецтва.
На святі випускники 2016 року отримали свідоцтва про позашкільну освіту.

Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Відкритий урок по класу гітари

Розглядаючи гітарне мистецтво в ХХІ столітті потрібно відзначити, що воно поступово переходить на якісно новий рівень порівняно з ХХст. Якщо в ХІХ столітті перевага була на боці семиструнної гітари та її представників, то
ХХ-ХХІ ст. століття відзначається беззаперечною перевагою шестиструнної гітари. Репертуар гітари обновлюється, з’являється більше академічної музики, що зробило гітару більш професійним інструментом.
22 листопада 2016р. в школі мистецтв проведений відкритий урок на народному відділі по класу гітари. Урок провела викладач Тяско Оксана Іванівна з учнем ІІ класу Герич Максиом. Також у проведенні уроку взяли участь учні по класу гітари Бердар Артем – ІІ клас та Драгун Артур – ІІІкл.

Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Майстер-клас на відділі кераміки.

Людина працює з глиною з найдавніших часів, про що свідчать археологічні знахідки та пам`ятки архітектури. Ще древні люди помітили, що глина у вологому стані легко приймає будь-яку форму, яку можна закріпити випалом.
Над виробами із глини працюють у Ганичвській дитячій школі мистецтв під керівництвом викладача школи Ташко М.Ю. В доробку викладача та її класу велика кількість виробів з глини вже випалених у спеціальній печі.
Свою майстерність та досвід викладач передає та навчає учнів з інших шкіл естетичного виховання. Так 8 грудня 2016р. в приміщенні Ганичівської ДШМ відбувся майстер-клас для учнів відділу образотворчого мистецтва Дубівської ДШМ ( викладач Ребар М.М.)

Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ


Ганичівська ДШМ
Креативные шаблоны от студий. оригинальные шаблоны dle скачать бесплатно.
узнать о методах увеличение pr и как получить бесплатно тиц узнаете зайдя на seo форум, так же узнаете все про заработок вебмастера
скачать игры для android, виджеты, живые обои на андройд, а так же обзор мобильных телефонов
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем